• پورتال مشتریان
ورود به پورتال
رمزتان را فراموش کرده اید؟ بازیابی
حساب کاربری ندارید؟
چرا آنلاین هاست

پورتال مشتریان

آنلاین هاست علاوه بر ارائه کنترل پنل سرویس های خود، به کلیه مشتریان خود حساب کاربری ای در پورتال مشتریان نیز ارائه می دهد. در این پورتال امکان مشاهده وضعیت کلیه سفارشات، امکان تمدید و یا ایجاد سفارش جدید، ارسال تیکت پشتیبانی و …. به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

مالکیت ۱۰۰% سرورها

با توجه به نیازهای روزافزون خدمات وب، آنلاین هاست با بهره گیری از توان و همت متخصصین خود اقدام به سرمایه گذاری و راه اندازی خدمات میزبانی نموده است. کلیه تجهیزات مورد استفاده متعلق به این مرکز بوده و از سرویس های سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی استفاده نمی کند.

پشتیبان گیری مداوم

کلیه سرویس های میزبانی ما دارای پشتیبان گیری مرتب و هفتگی می باشند و این امر موجب می گردد که در صورت بروز مشکلات و خرابی های سخت افزاری ، جای هیچگونه نگرانی جهت از بین رفتن اطلاعات وجود نداشته باشد. این بکاپ ها به مدت 4 هفته نگهداری می شوند.

گارانتی بازگشت پول

در صورتی که از کیفیت سرویس ارائه شده (به غیر از خدمات دامنه و سرور اختصاصی) رضایت کافی نداشتید و سرویس پاسخگوی نیاز های شما نبود ، تا یک هفته (7 روز کاری) پس از دریافت سرویس می توانید درخواست فسخ سرویس و عودت مبلغ پرداختی را نمایید.

استقرار سرورها در داخل کشور

محل قرارگیری سرورهای آنلاین هاست در داخل خاک کشور عزیزمان ایران بوده و علاوه بر داشتن سرعت پاسخ دهی بالاتر نسبت به سرورهای خارجی، کلیه سرورها از طریق شبکه فیبر نوری کشور، به اینترانت ملی نیز متصل می باشند. همچنین علاوه بر مزایای فوق می توان به عدم وجود تحریم های سیاسی نیز اشاره نمود.

پشتیبانی حرفه ای

با توجه به قرارگیری سرورهای آنلاین هاست در داخل کشور و امکان دسترسی فیزیکی به سرورها و همچنین به علت نبود واسطه و اختلاف زمانی، احتمال Down بودن سرویسها به شکل قابل توجهی کاهش یافته و باعث زمان بالای سرویس دهی ما شده است.

ارائه Backup بر روی لوح فشرده یا هارددیسک

در صورتی که نیاز به فایل های پشتیبان (Backup) سرویس خود دارید، می توانید آنها را از طریق پست، بر روی لوح فشرده یا هارددیسک دریافت نمائید.

بهره گیری از تجهیزات مناسب

آنلاین هاست با استفاده از سرورهای حرفه ای Asus و HP ، تجهیزات شبکه Cisco و فایروال های Astaro اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان می آورد.

انتقال رایگان اطلاعات

ما برای رفاه حال مشتریان ، امکان انتقال رایگان اطلاعات از سرویس هاست قبلی بر روی سرویس خریداری شده جدید را مهیا نموده ایم.

مشاوره رایگان

متخصصین آنلاین هاست همواره در جهت کمک به مشتریان عزیز، پیشنهاد های مناسب در جهت انتخاب بهترین سرویس را در اختیارشان خواهند گذاشت.

امنیت بالا

رعایت امنیت یکی از مهم ترین اصول پایداری و فعالیت در حیطه تجارت الکترونیک است، به همین دلیل آنلاین هاست در سرور های خود از آنتی ویروس و آنتی شل ها و فایروال های قدرتمندی استفاده میکند و از داده ها و سرویس شما در برابر انواع حملات و نفوذها جلوگیری می کند.

آپتایم مناسب

ما با استفاده از امکانات و نرم افزار های مانیتورینگ حرفه ای تمامی سرور های تحت مدیریت خود را مانیتور نموده و نسبت به آپتایم آنها بسیار حساس هستیم. به طوری که با افزایش بار سرور و بروز مشکلات در سرور و داون شدن آن ظرف 1 دقیقه مراتب به تمامی مدیران شبکه شرکت ایمیل و SMS می شود تا نسبت به رفع مشکل اقدام نماییم.

امنیت بالا

رعایت امنیت یکی از مهم ترین اصول پایداری و فعالیت در حیطه تجارت الکترونیک است، به همین دلیل آنلاین هاست در سرور های خود از آنتی ویروس و آنتی شل ها و فایروال های قدرتمندی استفاده میکند و از داده ها و سرویس شما در برابر انواع حملات و نفوذها جلوگیری می کند.

دوره های پرداخت متنوع

یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریان در هنگام مواجهه با سرویس های جدید مسئله اعتماد است، مشتریان در هنگام خرید سرویس از شرکت های هاستینگی که سرویس های خود را در دوره های طولانی مدت مانند 12 ماهه ارائه می دهند معمولا دچار شک و تردید می شوند که اگر سرویس های آن شرکت از کیفیت کافی برخوردار نبود ما باید تا ۱۲ ماه صبر کنیم و سپس یک سرویس جدید خریداری کنیم ؟ ما در آنلاین هاست به کیفیت سرویس های ارائه شده اطمینان داریم، بنابراین تمام سرویس های خود را در دوره های متنوع سه ماهه، شش ماهه و 12 ماهه ارائه می دهیم تا مشتریان قادر باشند با پرداخت هزینه های اندک ماهانه در ابتدای کار کیفیت سرویس های میزبان فا را مورد ارزیابی قرار دهند.

در صورتی که نیاز به اطمینان خاطر بیشتری دارید :