قبل از خرید در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام از مشاوره رایگان استفاده کنید
  • پورتال مشتریان
ورود به پورتال
رمزتان را فراموش کرده اید؟ بازیابی
حساب کاربری ندارید؟
دامنه Online
ثبت دامنه Online

دامنه Online

دامنه آنلاین

 

یکی از دامنه های جدید و پرکاربرد که به خوبی جای خود را میان دامین ها باز کرده است دامنه online است. که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از پرفروش ترین دامین ها می‌باشد. کاربرد این دامین بسیار گسترده است، از فروش اجناس به صورت آنلاین تا ارائه خدمات نرم‌افزاری را شامل می‌شود.

پسوند دامنه Online یک انتخاب ایده‌آل برای عملی کردن ایده های خلاقانه می‌باشد، پس اگر قصد تغییر در شیوه کسب و کار خود را دارید و می‌خواهید به سمت فضای آنلاین حرکت کنید، خرید دامنه آنلاین شروع این مسیر را برای شما هموارتر می‌سازد و به مشتریان نشان می‌دهد که شما آماده ارائه خدمات آنلاین هستید. دامین آنلاین بر خلاف سایر دامنه ها مخفف کلمه ای نمی‌باشد و به طور واضح گویای فعالیت این دامنه است و همچنین به سادگی در خاطر افراد می‌‎ماند. کلمه Online در اکثر زبان‌ها قابل فهم است و هر شخصی که با اینترنت سروکار دارد به خوبی با کلمه آنلاین آشنا است، که این امر باعث یک حضور قدرتمند و جهانی برای دامین آنلاین شده است.

اگر شما دارای یک کسب و کار محلی هستید و رویای گسترش بیزینس خود را دارید، پسوند دامنه آنلاین یک شانس بزرگ برای ورود به دنیای وب و معرفی به مشتریان اینترنتی و بزرگ تر شدن تجارت شما است. با ثبت دامنه Online یک بازار جدید برای محصولات و خدمات خود پیدا خواهید کرد. بازاریابی موتورهای جستجو و انواع مختلف تبلیغات آنلاین فرصت های بسیاری برای فروش بیشتر در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این مشتریان فعلی شما نیز بسیار راضی خواهند بود از اینکه یک راه جدید برای خرید محصول و یا خدمات خود به آنها ارائه کرده اید تا هر زمان که احساس نیاز پیدا کردند آن را به راحتی از خانه یا محل کار خود سفارش دهند.

 

Online. دامین مناسب برای موارد زیر می‌باشد:

• راه اندازی یک بیزینس و یا محصول جدید
• بازگشایی یک فروشگاه تجارت الکترونیک
• ایجاد یک رزومه تاثیرگذار
• قراردادن نمونه کارهای خلاقانه
• برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار
نمایندگی هاست

 

ثبت بیش از 420 پسوند دامنه در آنلاین هاست


نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن