قبل از خرید در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام از مشاوره رایگان استفاده کنید
  • پورتال مشتریان
ورود به پورتال
رمزتان را فراموش کرده اید؟ بازیابی
حساب کاربری ندارید؟
ثبت دامنه Cafe

دامنه Cafe

 دامنه کافی شاپ و قهوه

 

کافه مکانی که افراد می‌توانند در آن همدیگر را ملاقات کنند، برای ساعاتی معاشرت ‌کنند و در کنار آن برای لذت بردن از زمان به نوشیدن قهوه نیز بپردازند. این امر باعث شده است تا کافی شاپ سریع ترین رشد را در بخش صنایع رستوران داشته باشد. دامنه Cafe می‌تواند شامل نام تمام کافی شاپ ها باشد. Cafe در بسیاری از فرهنگ ها معادل قهوه نیز شناخته می‌شود و این موضوع کمک می‌کند تا ثبت دامنه Cafe برای تمام کسب و کارهایی که به قهوه مربوط می‌شوند نیز کاربرد داشته باشد. از فرآوری، پخش و فروش قهوه گرفته تا سایت‌هایی که به معرفی و ارائه نظرات مختلف درباره انواع قهوه می‌پردازند، همگی می‌توانند به خوبی از این دامین استفاده کنند.

با ثبت دامنه Cafe افراد با یک نگاه خواهند فهمید محتوای سایت شما چیست و چه مطالبی می‌توانند در سایت پیدا کنند. دامین Cafe برای مالکان کافی شاپ‌ و کافه، ایده آل است چرا که می‌توانند اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را با مخاطبین بیشتری به اشتراک گذارند. کسب و کارهای محلی می‌توانند با داشتن دامنه Cafe و قرار دادن اطلاعاتی مانند منو، ساعت کاری، آدرس کافه و همچنین معرفی محصولات خود، مشتریان جدیدی را پیدا کنند همچنین امکان سفارش آنلاین و تحویل در محل نیز یک مزیت فوق‌العاده برای کافه می‌باشد.

ثبت دامنه Cafe به طور مستقیم به بازدیدکنندگان زمینه‌ی فعالیت شما را نشان می‌دهد و چیزی که آنها می توانند از شما انتظار داشته باشند را اعلام می‌کند. علاوه بر افرادی که دارای کافی شاپ و رستوران هستند، کسانی که محصول یا خدماتی را به کافی شاپ ها ارائه می‌کنند نیز به خوبی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند و یک ارتباط موثر با گروه هدف بزرگ تری را برای خود فراهم سازند. با وجود صدها دامنه جدید که به تازگی به دنیای وب اضافه شده است، پیدا کردن یک دامنه که مناسب کسب و کار شما باشد، بسیار آسان تر از قبل شده است. خرید دامنه Cafe برای تمام افراد و گروه ها و برای هر منظوری آزاد می باشد و بدون محدودیت خاصی ارائه می‌گردد.

 

ثبت بیش از 420 پسوند دامنه در آنلاین هاست


نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن