قبل از خرید در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام از مشاوره رایگان استفاده کنید
  • پورتال مشتریان
ورود به پورتال
رمزتان را فراموش کرده اید؟ بازیابی
حساب کاربری ندارید؟
آموزش ساخت ایمیل در دایرکت ادمین
create-email-directadmin
چگونه یک ایمیل بسازیم ؟

 

1) برای شروع در پنل مدیریت خود بر روی آیکن POP3 E-Mail Accounts کلیک کنید.

 

E-MailManagement-01

 

اگر تا به حال هیچ اکانت ایمیلی هم نساخته باشید ، کنترل پنل دایرکت ادمین به صورت پیشفرض یک آدرس با فرمت user@domain.com برای شما ساخته و در پنل شما قرار داده است. به هر حال ما با این ایمیل کاری نداریم و به ساخت و مدیریت اکانت های خودمان می پردازیم.

 

2) روی لینک Create Mail Account کلیک کنید.

 

 

3) پنجره ای با عنوان Create Mail Account برای شما باز خواهد شد.

4) در پایان بر روی دکمه ی Create کلیک کنید تا ایمیل شما ساخته شود.

E-MailManagement-03

 

در بخش Username میبایست یوزر مورد نظر ایمیل خود را وارد نمایید. مثلا info یا admin یا support و یا هر یوزر دیگری که مد نظر خودتان است.
در بخش Enter Password پسورد مورد نظرتان را وارد کرده و در بخش Re-Enter Password همان پسورد را یک بار دیگر تکرار کنید. حتما پسوردی انتخاب کنید که بیش از 8 کارکتر بوده و از امنیت بالایی برخوردار باشد.

در بخش آخر یعنی (EMail Quota (Meg می توانید فضای صندوق ایمیل خود را تایین نمایید.در صورتی که در این قسمت رقم 0 را وارد کنید،فضای ایمیل شما نامحدود خواهد شد.البته باید در نظر بگیرید در اینجا کلمه ی نامحدود به فضای اختصاص داده به اکانت هاستینگ شما محدود می شود یعنی اگر شما 1 گیگابایتی داشته باشید و مقدار فضای ایمیل خود را نامحدود انتخاب کنید،حداکثر فضایی که می توانید توسط ایمیل استفاده شود معادل 1 گیگابایت خواهد بود. به شما توصیه میکنیم مقدار فضای ایمیل خود را همیشه رقمی کمتر از 250 مگابایت انتخاب نمایید و در عین حال از ورود ایمیل هایی با حجم بالا به آن جلوگیری کنید.

5) پس از ساخته شدن ایمیل اطلاعات آن برای شما به نمایش گذاشته می شود.توجه داشته باشید که اطلاعات موجود در بخش POP3 Server و SMTP Server بعدا در ساخت اکانت آوت لوک به کار خواهد آمد پس آنها را به یاد داشته باشید.

 

E-MailManagement-04


نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن