قبل از خرید در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام از مشاوره رایگان استفاده کنید
  • پورتال مشتریان
ورود به پورتال
رمزتان را فراموش کرده اید؟ بازیابی
حساب کاربری ندارید؟
آموزش تنظیم فیلتر های ایمیل و جلوگیری از دریافت اسپم در دایرکت ادمین
تنظیم فیلترهای اسپم در دایرکت ادمین چگونه انجام میشود؟

 

ابتدا از صفحه ی اصلی کنترل پنل دایرکت ادمین در بخش Email Management بر روی SPAM filters کلیک کنید.

 

 

پس از کلیک روی SPAM filters فرم جدیدی مطابق با تصویر زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد که به شما اجازه میدهد فیلتر مورد نظر خود را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنید.

 

 

برای بلاک کردن یک آدرس ایمیل خاص در بخش Block a specific e-mail address ایمیل مورد نظر خود را وارد کرده و بر روی Block کلیک کنید تا دیگر هیچ ایمیلی از این آدرس دریافت ننمایید.

 

برای بلاک کردن یک دامنه ی خاص در بخش Block mail from an entire domain دامنه ی مورد نظرتان را وارد کرده و بر روی Block کلیک نمایید. دیگر هیچ ایمیلی از این دامنه دریافت نخواهید کرد.

 

برای  بلاک کردن تمام ایمیلهای شامل یک کلمه ی خاص در بخش Block all e-mail containing the word کلمه ی مورد نظر خود را وارد کرده و سپس بر روی Block کلیک نمایید. از این پس هرگاه این کلمه در ایمیلی وجود داشته باشد، آن ایمیل به شما نخواهد رسید.

 

برای بلاک کردن تمام ایمیلهایی که از حجم خاصی بزرگتر هستند در بخش Block all e-mail larger than سایز مورد نظر را به کیلوبایت وارد نموده و در پایان بر روی Block کلیک نمایید.هرگاه ایمیلی از حجم مشخص شده بزرگتر باشد،به دست شما نخواهد رسید.(هر ۱۰۲۴ کیلوبایت معادل ۱ مگابایت است)

 

دایرکت ادمین به یک فیلتر بزرگسالان نیز مجهز است.در صورتی که امکان Enable adult filter را با کلیک بر روی دکمه ی Enable فعال نمایید، از این پس کلیه ی ایمیلهایی که دارای کلمات یا آدرسهای شناخته شده ی مخصوص بزرگسالان باشند فیلتر شده و از ورود آنها به ایمیل شما جلوگیری خواهد شد.وضعیت روشن یا خاموش بودن این فیلتر در مقابل آن به نمایش گذاشته میشود.مثلا در تصویر بالا این فیلتر خاموش است.در پایان باید مشخص کنید اگر ایمیل با مشخصاتی که شما از پیش تعریف کرده اید برای شما ارسال شد،چگونه با آن برخورد شود.توصیه میکنیم مقدار این آپشن یعنی Action for filter matches را معادل Drop Email قرار دهید تا هیچ یک از ایمیل های فوق وارد صندوق ایمیل شما نشوند.خصوصا اگر فیلتر حجم تنظیم کرده باشید.در صورتی که مایلید این ایمیل ها به Spambox شما بروند کافی است در این بخش گزینه ی Send to spambox را انتخاب کرده و روی Save کلیک نمایید.

 

 

چگونه یک فیلتر را حذف نماییم؟

 

همانطور که در تصویر زیر میبینید، لیست فیلتر های شما در بخش SPAM Filters به سادگی قابل مشاهده هستند.

 

 


نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن